Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Suchanki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

550 000 zł65,50 m² 8 396,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Małe kameralne osiedle Scand House, ul. Hubala w Stargardzie. Budynek oddany do użytkowania w 2022 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia/ nigdy nie zamieszkane. 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Letnie,Stargard(Suchanki + 22 km)

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie. Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z linią brzegową Kamienny Most

Kamienny Most(Suchanki + 19 km)

1 517 340 zł50 578 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża nieruchomość nad jeziorem Kamienny Most Ofertą sprzedaży są 2 działki o łącznej powierzchni 50 578 m2 położone w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora w miejscowości Kamienny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubieniów

Lubieniów(Suchanki + 19 km)

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zmiana ceny! Połowa domu w cenie mieszkania! W sklad wchodzą dwa pokoje ( możliwośc adaptacji strychu na kolejne pokoje),duża łazienka, przestronna kuchnia. Bardzo dobry stan techniczny, po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kolejowa

Recz(Suchanki + 13 km)

250 000 zł78,27 m² 3 194,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w samym centrum Recza. Lokal o powierzchni 78,27 m2 składa się z: 3 pokoi o powierzchni odpowiednio 23,48 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Letnie,Stargard(Suchanki + 22 km)

445 000 zł52,50 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stargard- mieszkanie dwupokojowe 52,5 m2 Z ogródkiem na sprzedaż Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Chopina,Stargard(Suchanki + 22 km)

480 000 zł62,30 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 62,3 m2 przy ul. Chopina - idealne pod własną aranżację! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,30 m2, położone na 4. piętrze w niskim, cztero-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Stargard(Suchanki + 22 km)

3 500 000 zł1 000,90 m² 3 496 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W samym sercu Stargardu Szczecińskiego, przy prestiżowej ulicy Bolesława Chrobrego 25, znajduje się wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 482 m , stanowiąca użytkowanie wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Choszczno Centrum, ul Wolności, do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o pow. 100 m2, czynsz 3.500,00 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Słutowo

Słutowo(Suchanki + 16 km)

99 000 zł24 000 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest działka rolna , częściowo zadrzewiona w przeważającej części pastwisko o powierzchni całkowitej 2,4 ha w miejscowości Słutowo , gmina Recz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Suchanki

Suchanki,zachodniopomorskie

249 000 zł180 m² 1 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 249 m²

Gospodarstwo rolne - dom z zabudowaniami gospodarczymi położony na dużej ponad półhektarowej działce w miejscowości Suchanki, najbliższe okolice Suchania. W skład oferowanej.